KONST / Litografier / Litografi 12702393
nr 1270 2393
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Litografi, Signerad. Motivet: 38x59 cm
Kondition: saknar glas
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:38:37
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman